• Banka Kartıma Hangi Kripto Paraları Gönderebilirim?

  Halihazırda Paxful cüzdanınızdan banka kartınıza yalnızca BTC ve ETH gönderebilirsiniz.

 • Kartımda Fon Mevcut Olduğu Halde BlockCard™ Banka Kartım bir Satıcıda Reddedildi

  Kartınızda satın alma ücretine ek olarak en az $10 bakiye bulunduğundan emin olun ve doğru PIN numarasını kullandığınızdan da emin olun. 

  Halen daha sorun yaşıyorsanız lütfen BlockCard™ Müşteri Desteği ile iletişime geçin.

 • Bir ATM Tarafından İstediğim Tutarın Tamamı Verilmezse Ne Yapmalıyım?

  Bazen ATM’lerde hata veya para kalmaması durumları söz konusu olabilir. Herhangi bir ATM ile bir problem yaşamanız halinde, ATM sahibi ile ATM üzerinde listelenmiş olan numarayı arayarak iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz. 

  Çoğu durumda, ATM her gün bir hata raporu yürütür, bu da alamamış olduğunuz fonları banka kartınıza geri iletecektir. ATM’nin işlemi, fonları almışsınız gibi işlemesi durumunda bir itirazda bulunmak zorunda kalacaksınız. İtirazların sonuca ulaşması 60-90 gün civarı bir süre alabilir. 

  İtiraz sunma ile ilgili daha fazla bilgi için Müşteri Desteği ile iletişime geçebilirsiniz.

 • BlockCard Banka Kartıma Kripto Gönderdim ama Bu Fonları Hesabımda Göremiyorum

  Destek ekibi ile, banka kartı panelinizdeki Contact Us(Bizimle İletişime Geçin) butonuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. Destek ile iletişime geçerken lütfen aşağıdaki detayları sağladığınızdan emin olun:

  • İşlem geçmişi
  • İşlem(lerin) tarih ve saati
  • Kripto para türü ve miktarı
 • BlockCard™ Banka Kartıma bir İade İşlemi Gerçekleştirdim, Fonların Geri Dönmesi Ne Kadar Süre Alır?

  Ürün/hizmet satıcısının başlangıç işlemini zaten sonuçlandırmış olması halinde, 3-5 iş günü içerisinde bir ürün/hizmet satıcısı kredisi göreceksiniz. İşlemin halen daha bekliyor halde olması durumunda fonların kartınıza geri iade edilmesi için başlangıç işlem tarihinden itibaren 15 güne kadar süre gerekebilir. 

  Bilginiz olsun—araç kiralama ve oteller ile ilgili yetkilendirmelerin kartınıza geri iletilmesi 30 güne kadar süre alabilir.

 • Fonların Banka Kartımda Görüntülenmesi Ne Kadar Süre Alır?

  Paxful Cüzdanınızdan BTC gönderdiğinizde fonlar, blok zincirde 4 onay aldıktan sonra gelecektir. İşlemin durumunu, Blockchain üzerinden buradan takip edebilirsiniz. İşlem kimliğinizi kopyalayıp arama çubuğuna yapıştırın.

 • Banka Kartıma Fonlarımı Nasıl Yatırabilirim?

  Fonları kripto para cüzdanınızdan, Paxful Cüzdanınızdan veya ATM nakit yatırmadan yatırabilirsiniz.