• Paxful Satış Ortaklığı Programı nedir?

  Paxful Satış Ortaklığı Programı, Paxful satış ortaklığı bağlantılarını arkadaşları ve takipçileri ile paylaşan kullanıcıları ödüllendirmek için harika bir fırsattır.

  Her Paxful kullanıcısının, klasik, tedarikçi ve satış ortaklığı panellerinde bulabileceği bir satış ortaklığı bağlantısı vardır. Satış ortaklığı bağlantınızı kullanarak kaydolan her yeni kullanıcıdan komisyon kazanırsınız. Program, doğrudan satış ortaklarınızdan biri bir "satın alma" işlemi yaptığında, standart emanet ücretinin %50'si ve satış ortaklarınıza bağlı ortakların “satın alma” işlemlerinden ise standart emanet ücretinin %10'u oranında bir komisyon kazanmanıza imkan tanır. Emanet ücreti, satış ortaklığı ücretlerinin %1'den düşük olduğu durumlar hariç, tüm satış ortaklığı ödemelerinde %1 olarak hesaplanır.

 • Paxful Satış Ortaklığı Programı'nda kaç derece var?

  Doğrudan satış ortaklarınız aracılığıyla para kazanmanız için herhangi bir sınırlama yoktur. Paxful Satış Ortaklığı Programı'nda iki farklı derece vardır - doğrudan (1. Derece) ve dolaylı (2. Derece):

  1. Derece: Direkt olarak bağlantınız üzerinden kaydolan satış ortakları, 1. Derece Satış Ortağı olarak kabul edilir.

  2. Derece: 1. Derece satış ortaklarınızın bağlantıları üzerinden kaydolan satış ortakları 2. Derece Satış Ortağı olarak kabul edilir.

 • Programın dereceleri için komisyon yapısı nedir?

  Her işlemden emanet ücreti alıyoruz. 1. Derece veya 2. Derece satış ortaklarınızdan biri, Paxful'daki bir işlemi başarıyla tamamladığında standart emanet ücreti (%1) üzerinden siz de komisyon kazanırsınız. Komisyon yapısı aşağıdaki gibidir:

  1. Derece: Bu kullanıcı tarafından başarılı şekilde tamamlanan "alış" işlemleri için standart emanet ücretimizin %50'sini alırsınız.

  2. Derece: Bu kullanıcı tarafından başarılı bir şekilde tamamlanan "alış" işlemleri için standart emanet ücretimizin %10'unu alırsınız.

   

   Lütfen dikkat: 

  • Emanet ücreti, satış ortaklığı ücretinin %1'inden düşük olduğu durumlar hariç, tüm satış ortaklığı ödemelerinde %1 olarak hesaplanır. Emanet ücreti %1'den düşükse, satış ortaklığı ücreti daha düşük ücrete göre hesaplanır.
  • Aynı zamanda “satış” işlemlerinden de kazanç elde etmek istiyorsanız, lütfen Müşteri Destek Ekibimize başvurun.
 • Satış Ortaklığı bağlantımı nerede bulabilirim?

  Kazançlarınızı klasik panelinizden, tedarikçi panelinizden ve satış ortaklığı panelinizden görüntüleyebilirsiniz.

 • Satış ortaklığı bağlantıma ziyaretçi trafiği çekmek için en iyi içerik ve reklam kaynakları nelerdir?

  Blogunuz, web siteniz, Google Ads, Yandex. Direct, Yahoo/Bing Ads, mobil reklam ağları, YouTube kanalları ve diğer büyük eğlence ve finans platformları da dahil olmak üzere size avantaj sağlayabilecek çok sayıda farklı kaynak vardır.

  Sosyal medya, satış ortaklığı bağlantınızı tanıtmanın harika bir yoludur. Yaptığınız tüm farklı tanıtımlar için bir takip kimliğini kullanmak iyi bir fikirdir, böylece sizin için en iyi olanları gözlemleyerek öğrenebilirsiniz.

 • Tavsiye sistemine dahil edebileceğim kullanıcıları bulmak için hangi ülkeleri hedeflemeliyim?

  Paxful, size dünya çapında avantaj sağlar ve internet erişimi olan her yerde sanal olarak kullanılabilir, bu nedenle hangi pazarları hedef almak istediğiniz size bağlıdır - yerel, bölgesel, ulusal veya başka türlü! Şu anda, kullanıcılarımızın büyük çoğunluğu ABD’den ve Afrika ve Asya bölgeleri ise en hızlı büyüyen pazarlarımız.

 • Satış Ortaklığı Kazançları

  Ne zaman ödeme alırım?

  Genelde kazancınız, üyelerinizin işlemlerinin tamamlanmasından hemen sonra satış ortaklığı hesabınıza yatırılır. Satış Ortaklığı Cüzdan bakiyeniz 10$'a ulaştığında, Bitcoin bakiyenizi satış ortaklığı cüzdanınızdan Paxful cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

  Satış Ortaklığı Cüzdanınızın Bitcoin bakiyesi toplamda 300$ değerine ulaştığında, kimlik bilgilerinizi göndermeniz ve doğrulama yapmanız gerekir.

  Profesyonel İpucu: Bitcoin birikimlerinizi ek kazanç elde etmek için platformumuzdan satabilirsiniz!

  Satış ortaklığı kazançlarımı nereden görebilirim?

  Kazançlarınızı, tedarikçi paneliniz ve satış ortaklığı panelinizden görebilirsiniz.
 • Özelleştirilmiş takip kimliklerimi nereden görüntüleyebilirim?

  Takip Kimliklerinizi satış ortaklığı paneliniz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

 • Nelere izin verilmiyor?
  • Herhangi bir şekilde Paxful Satış Ortaklığı Programı'ndan yararlanarak Paxful platformundaki mevcut alım-satım işlemlerini yönlendirmek için yeni hesaplar oluşturmak. Sadece bir hesabınız olabilir.
   Yönlendirme tavsiyelerinde bulunacak kişileri çekmek için herhangi bir türde spam kullanmak.
  • Referansları çekmek için herhangi bir türde spam kullanma.
  • Markalı sorgular için reklam satın alma: Paxful, paxful.com veya türevlerinden herhangi biri veya bu terimlerin yanlış yazılmış sürümler
  • Daha fazla müşteri çekmek için yanlış bilgi yayınlamak veya müşterileri herhangi bir şekilde yanıltmak
  • Paxful markasını tanıtmak ve reklamlardaki diğer markalarla karşılaştırmak için diğer rakip şirketlerin markalı sorgularını kullanmak ya da diğer markaları haksız surette kötü göstermek
  • Paxful Satış Ortaklığı Programı'nda kâr sağlamak için herhangi bir şekilde dolandırıcılık yapmak
  • Ücret veya bazı diğer teşvikler karşılığında, tavsiye edilen kullanıcılara satış ortaklığı bağlantınızı kullanarak kayıt olma fırsatı sunmak
  • Daha fazla bilgi için lütfen Satış Ortaklığı Hizmet Koşullarımıza göz atın.
 • Satış Ortaklığı Panelimdeki istatistikler ne sıklıkta güncelleniyor?

  Satış Ortaklığı Paneli'nizdeki istatistikler neredeyse gerçek zamanlı olarak güncellenir.

 • Paxful’a benim satış ortaklığı bağlantımı kullanmadan kayıt olan kullanıcılardan komisyon kazanabilir miyim?

  Satış ortaklığı komisyonları sadece benzersiz satış ortaklığı bağlantınız üzerinden kayıt olan kullanıcılardan kazanılabilir.

 • Takip edebilme amacıyla özel satış ortaklığı bağlantıları oluşturabilir miyim?

  Evet. Panelinizde, "Takip Kimliği" bölümünden benzersiz izlenebilir bağlantılar oluşturabilirsiniz.

 • Neden bazı satış ortaklarım onlarca alışveriş yapıyor da diğerleri tek bir işlem yapmadan sadece kaydoluyor?

  Farklı kullanıcıların farklı ihtiyaçları vardır. Bazıları ilk bitcoin satın alımlarını Paxful'da yapmak ve aldıkları bitcoini aylarca hatta yıllarca tutmak isteyebilir iken, diğerleri bitcoin almak veya satmak için platformu kullanmaya devam edecektir. Kullanıcılarınızın aktiflik düzeyi, onları yönlendirmek için oluşturduğunuz içeriğe ve kimi hedeflediğiniz de bağlı olarak değişebilir.

 • Bitcoin ile ilgili bir sosyal medya kanalım var ve takipçilerim Bitcoin alımı veya satışı ile ilgileniyorlar. Paxful'u bunu yapmanın bir yolu olarak mı tavsiye etmeliyim?

  Kesinlikle! Paxful, dünyanın herhangi bir yerinden, herhangi bir zamanda bitcoin satın almak veya satmak için en kolay yollardan biridir. Takipçileriniz satış ortaklığı bağlantınızı kullanarak kayıt olabilir ve dakikalar içinde bitcoin satın almaya veya satmaya başlayabilir! Platformumuzdan bitcoin alımı satımı için “Nasıl Alınır ve Satılır bölümüne göz atabilirsiniz. Satın alma ve satış yapma konusunda daha fazla bilgi için lütfen Genel Hizmet Şartlarımıza bakın.