• Destekle iletişim

  Paxful, 7/24 hizmet sunan en iyi müşteri desteği ekiplerinden birine sahiptir.

  Tarafımıza iletişim formumuz ile iletişime geçebilirsiniz. 

   BizeUlaşın.png

  İstediğiniz zaman bir destek bileti oluşturabilirsiniz, bir destek temsilcimiz bunun takibine mümkün olan en kısa sürede başlayacaktır.

  Paxful destek ile çeşitli yollardan iletişime geçebilirsiniz:

  Masaüstü veya web görünümü

  1. Web sitemizin herhangi bir sayfasında, sağ alt kenarında Bize Ulaşın widget'ını bulun ve tıklayın.

  BizeUlaşın1.png

  Paxful İletişim formu görüntülenir.

  2. İletişim detaylarınızı girin, istek türünüzü seçin, size nasıl yardımcı olabileceğimizi bize söyleyin ve Gönder seçeneğine tıklayın.

  BizeUlaşın2.png

  3. Cevabımız için e-posta gelen kutunuzu kontrol edin.

  Not: İsteğe bağlı olarak, mesele ile ilgili ek bilgiler için iletişim formuna bağlantılar ve eklentiler ekleyebilirsiniz.

  Mobil uygulama

  1. Paxful Mobil Cüzdan hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesap seçeneğine tıklayın.

  MobildenBizeUlaşın1.png

  Hesap sayfası görüntülenecektir.

  2. DİĞER bölümünde, Destekle iletişime geç seçeneğine tıklayın.

  MobildenBizeUlaşın2.png

  Paxful İletişim formu görüntülenir.

  3. İletişim detaylarınızı girin, istek türünüzü seçin, size nasıl yardımcı olabileceğimizi bize söyleyin ve Gönder seçeneğine tıklayın.

  BizeUlaşın4.png

  3. Cevabımız için e-posta gelen kutunuzu kontrol edin.

  Not: İsteğe bağlı olarak, mesele ile ilgili ek bilgiler için iletişim formuna bağlantılar ve eklentiler ekleyebilirsiniz.

  [email protected] adresine ne oldu?
  Yeni bir sisteme taşındık ve bu sebeple artık [email protected] adresine gelen e-postalara yanıt vermeyeceğiz. Artık bize ulaşmanın en iyi yolu iletişim formunu kullanmak olacak. Bir destek bileti oluşturduğunuzda, @paxful.zendesk.com adresinden bir e-posta adresiyle iletişim kuruyor olacaksınız. 

  Not: Paxful destek, sizinle [email protected] veya [email protected] dışında bir yolla asla iletişime geçmez. Lütfen Paxful'dan gibi davranarak kişisel hesap detaylarınızı sosyal medya üzerinden kendilerine sağlamanız için sizi aldatmaya çalışacak sahte destek e-postaları olabileceğinin farkında olun. Güvenlik kılavuzumuz üzerinden daha fazlasını okuyabilirsiniz.

 • Sorun bildirme

  Kötü niyetli kullanıcıları bildirmek, kendinizi ve topluluğumuzu güven içinde tutmanın bir yoludur.

  Kullanıcılar bir teklifi ya da bir işlemi bildirebilirler.

  Teklifi bildir - Bitcoin satın alırken eksik ya da hatalı bir teklifle karşılaşırsanız teklife giderek "Sorun bildir" düğmesini görene kadar sayfayı aşağı kaydırın ve teklifi bildirin. Sizden bildiriminizin türünü belirtmeniz istenecektir: örneğin, emanet dışı işlem/kötü teklif koşulları/açık dolandırıcılık. Bu seçeneklerden birini seçerek açıklamanızı girin ve ardından bildir düğmesini tıklayın.

  Dolandırıcılığı bildir - Bitcoin satarken alıcının sizi aldattığını hissederseniz, işlem sayfasını aşağıya doğru kaydırdığınızda "Dolandırıcılığı bildir" düğmesini görürsünüz. Sizden bildiriminizin türünü belirtmeniz istenecektir: örneğin, geri ödeme/kullanılmış hediye kartı kodu. Durum hakkında bir açıklama yazın ve mümkünse kanıt olarak görüntüler ekleyin. “Raporu Gönder” düğmesine tıklayarak raporu gönderin.

  Sorun bildir - Alıcılar, işlemin başarılı olup olmamasına bakmaksızın, işlem sırasındaki bir sorunu da rapor edebilirler. “Sorun Bildir” düğmesi, “Dolandırıcılığı Bildir” düğmesi ile aynı konumdadır. Alıcılar küfürlü dil kullanımı, cevap vermeme, kullanılmış hediye kartları, emanet dışı işlemler vb. durumlarda satıcıları bildirebilirler. Böyle bir durumda, açıklama kutusunu doldurmanız gerekir. Ayrıca ödemenin sizin tarafınızdan yapılmış olması ve geçerli bir kanıt ekleyebilmeniz gereklidir

  Tüm bu raporlar moderatörler tarafından incelenecek ve raporun onaylanması veya reddedilmesi durumunda tarafınıza e-posta yoluyla bildirimde bulunulacaktır. Lütfen yeterli sayıda kanıt gönderdiğinizden ve sorunu ayrıntılı şekilde açıkladığınızdan emin olun.

 • Hata raporu gönderme

  Lütfen bu web sitesinde bulduğunuz teknik sorunların veya hataların ayrıntılı bir açıklamasını iletmek için bizimle iletişime geçin. Lütfen ekran görüntüleri ekleyin ve sorunun hangi adımda ortaya çıktığını açıklayın.

  Destek ekibimiz size yardımcı olacak!

 • Yasal sorular

  Tüm hukuki sorular ve sorunlar Paxful destek ekibi adresine gönderilmelidir.