• Bitcoin nedir?

  Bitcoin, e-posta göndermek gibi, Interneti kullanarak dünyanın herhangi bir yerine gönderilebilen çevrimiçi bir para birimidir.

  Bitcoin göndermek veya almak için bir bitcoin cüzdanına ihtiyacınız olacak. Bir bitcoin cüzdanı, tüm zor kazanılmış bitcoin’lerinizi saklayabileceğiniz kendi çevrimiçi cüzdanınızdır. Paxful'a katıldığınızda, kullanımı kolay, güvenli, basit ve ücretsiz bir bitcoin cüzdanı elde edersiniz. Paxful bitcoin cüzdanı diğer tüm cüzdanlarla çalışır. Her bitcoin cüzdan ile birlikte bir cüzdan adresi gelir. Cüzdan adresinizi insanlara gönderebilirsiniz ve onlar da cüzdanınıza bitcoin gönderebilirler. Kendi cüzdanınızla, bitcoin gönderebilir, alabilir ve bitcoinlerinizi muhafaza edebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi tıpkı Internet bankacılığınız’daki gibi görebilirsiniz.

  Bitcoini ödeme yöntemi olarak kabul eden mağazalardan çevrimiçi alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz. İcadından bu yana, bitcoin'i ödeme yöntemi olarak kabul eden işletmelerin sayısı gittikçe artmaktadır, bu yüzden şansınızı deneyin. Alışveriş yaptığınız mağaza bitcoin'i kabul ediyor da olabilir. Tüm ticari işlemlerinizi Paxful’un sağladığı gibi güvenli bir cüzdan kullanarak çevrimiçi yapmanın rahatlığı artık hayal değil.

  Bitcoin ile ilgili en zorlu kısım, ilk bitcoin'inizi almaktır. Banka hesabınız yoksa, bu sizin için daha da zor olabilir. Neyse ki, Paxful’da 300 ün üzerinde farklı ödeme yöntemi kabul ediliyor, sağladığımız ödeme yöntemlerine bir göz atın ve hangisinin size en uygun olduğunu görün. Paxful'da, satıcı olarak tabir ettiğimiz, bitcoin'lerini kâr amacı güderek satan insanlardan bitcoin satın alırsınız. Çünkü farklı alıcılar, hediye kartları, Western Union, Banka havaleleri ve bunlar gibi birçok farklı ödeme biçimini kabul etmektedirler. Bitcoine sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sizin için uygun olan ödeme yöntemini seçtiğinizde ve iyi bir teklif bulduğunuzda, satıcının size verdiği talimatları izleyin ve bitcoininiz dakikalar içinde bitcoin cüzdanınıza ulaşsın.

  İlk bitcoin'inizi aldıktan sonra, çok daha güvenli bir deneyim için, 2-Faktörlü Kimlik Doğrulama özelliğini etkinleştirerek ve hatta Google Authenticator'ı kullanarak hesabınızı güvence altına aldığınızdan emin olun.

  Paxful, 300'ün üzerinde ödeme yöntemini kullanarak bitcoin satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz güvenli bir platform sunar! Platformumuzu nasıl kullanacağınız ve Paxful'u kullanarak alım satımınıza nasıl devam edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin!

 • Paxful nedir?

  Paxful alanında lider, kişiler arası bitcoin ticareti için kurulmuş bir finans platformudur.

  2014'te Ray Youssef ve Artur Schaback, daha sonra Paxful olarak yeniden adlandırılan EasyBitz'i kurdu. Bunu oluştururken akıllarında tek bir hedef vardı: Bitcoin'i işletmelerden satıcılara kadar herkes için kolaylaştırmak.

  Finans dünyasında bir çok sorun, özellikle parayı kazanma ve transferi konuları ile ilgilidir. Dünya çapında para göndermek hiçbir şekilde hızlı ya da ucuz değildir. Paxful bunu değiştirdi.

  Paxful, alıcıların ve satıcıların biraraya geldiği kişiler arası piyasada önde gelen bir bitcoin platformudur. Paxful'da 300'den fazla ödeme yöntemi sunuluyor olması, size uygun teklifler bulmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır.Biz, paralarının tüm kontrolünün tamamen kullanıcılarda olmasını sağlıyoruz.Emanet sistemimiz ve özel 7/24 müşteri desteğimizle birlikte, riski nasıl en aza indirebileceğinizi ve hesabınızı nasıl güvence altına alacağınızı biliyorsanız Paxful çok güvenli bir platformdur. Kaydolmayı takiben, Paxful kullanıcılarına ÜCRETSiZ cüzdan verir.

  Paxful`un kişiler arası sistemi sınırları ve sınırlamaları kaldırıyor. Paxful hesabınızı kendi finansal pasaportunuz olarak düşünebilirsiniz. Hesabınızla, dünyanın herhangi yerinden para gönderebilir ve bir şeyler satın alabilirsiniz. Ortaklık programımızla kendinize bir iş kurun.

  Platformumuzun 2 milyonun üzerinde kullanıcısı var ve artmaya devam ediyor. Bu kullanıcılar için Paxful'da işlem yapmayı çok daha kolay ve zahmetsiz hale getirebilir.

  Paxful. Money Your Way!

  Bugün kendi Paxful hesabınızı oluşturun!

 • Ödeme metodları

  Paxful'da bitcoin alıp satmanın 300'den fazla yolu var.

  İşte en popüler ödeme yöntemlerimizden bazıları:

  1. Banka Havalesi ya da Nakit ile Bitcoin Satın Alın

  2. PayPal, Skrill, Neteller gibi Çevrimiçi Cüzdanlar ile bitcoin satın alın

  3. İTunes hediye kartları ile bitcoin satın alın

  4. Amazon hediye kartları ile bitcoin satın al

  5. Yerel olarak, elden nakit ödeme karşılığı bitcoin satın alın

  6. Ethereum, Litecoin, Ripple vs. gibi altcoin'lerle bitcoin satın al

  Buraya tıklayarak, istediğiniz ödeme yollarını arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz bitcoin miktarını, kullanacağınız para birimini ve kullanacağınız ödeme yöntemini girmektir. Aradığınız ödeme yöntemini bulamıyorsanız, her zaman yeni bir yöntem önerebilirsiniz! Bu “Ödeme yönteminiz yok mu?” Diyen bir bağlantı göndermek kadar basit. Yeni bir yöntem önermek için buraya tıklayın ”.

  “Bana En İyi Teklifi Ver” düğmesi sizi hemen çevrimiçi bir satıcıya bağlayacaktır. Teklifi kendiniz seçmeyi tercih ediyorsanız, sadece “Ara” düğmesine tıklayın. Tercih ettiğiniz teklifi seçebileceğiniz bir liste görünecektir. (Bitcoin almayla ilgili ipuçları için buraya tıklayın). 

  Bitcoin satın alabileceğiniz yöntemlere “ödeme yöntemleri” denir.

  Bitcoin satın alabileceğiniz her yol “ödeme yöntemi” olarak adlandırılır. Burada mevcut tüm ödeme yöntemlerinin bir listesini (ve nasıl kullanacağınızı) bulabilirsiniz. Bu liste, piyasadaki Paxful yatırımcılarının her zaman yeni ödeme yöntemleri oluşturması nedeniyle büyümektedir.

  Her ödeme yönteminin, bir ticarete başlamadan önce aşina olmanız gereken kendi özellikleri ve risk seviyeleri vardır. Paxful, kişiler arası satın alma sistemini, bitcoin alma işlemlerini kolaylaştırdığı için teşvik ediyor.

 • Hizmet Koşulları

  Güncel hizmet şartlarını ve kullanıcı sözleşmesini burada görebilirsiniz.

 • Komisyon ve Ücretler

  Bitcoin satarken  Paxful’un aldığı belirli bir ücret bulunuyor.

  Paxful'da, her bir işlem bedeli, alım satım işleminin hangi tarafında olduğunuza bağlıdır, alıcı veya satıcı olmaniza göre değişir.

  Örneğin, Paxful alıcılarından hiçbir bedel talep etmez. Her satıcının fiyat teklifini satıcının sayfasında görebilirsiniz, bu nedenle bu ücretler daha önce bitcoin satın alan hiç kimseyi şaşırtmamalıdır.

  Paxful'da bitcoin satın alırken, acele etmeyin ve ticaret yapmak üzere olduğunuz kullanıcının teklifini okumak için zaman ayırın. Eğer aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla teklif ya da işlem yoksa, kendinize fiyat tekliflerinin size göre adil olup olmadığını sorun. Paxful'da bitcoin satın alma konusunda daha fazla ipucu için burayı tıklayın.

  Paxful’da alıcılardan herhangi bir ücret talep edilmediği gibi, cüzdan ücreti de yoktur.

  Paxful ile ilgili en harika şeylerden biri, her kullanıcının kayıt olduktan sonra ücretsiz bir cüzdanı olmasıdır, bu sayede bir hesap oluşturduktan sonra hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.
  Satıcı olmanız durumunda, Paxful tüm işlemlerde % 1 ücret talep eder. Şirket her işlemin yalnızca % 1'ini aldığı için gayet adil bir anlaşma. Bu bedele emanet ücreti denir.

  Özellikle iTunes hediye kartı işlemleri için emanet ücreti% 5'e yükseldi.

  Madenci ücreti şu anda 0.0005 bitcoin seviyesinde.

  Paxful'un uyguladığı tüm ücretler bunlardan ibarettir.