New York, Texas, Washington ve West Virginia Eyaletlerindeki Kullanıcılar için kısıtlamalar

Maalesef yasal kısıtlamalar sebebiyle New York, Washington ve West Virginia'daki müşterilere Paxful'un hizmet sunması yasaklanmıştır. Bunun sonucu olarak böylesi hesaplar derhal geçerli olmak üzere yasaklanacaktır. Bu hesapların işlevleri genel olarak devre dışı hale getirilecek olsa da kullanıcılar, hesaplarında kalan fonları çekebilecekler. Paxful bu rahatsızlıktan ötürü özür diler ve gelecekte böylesi kullanımın yasa ve yönetmeliklere uygun hale gelmesi durumunda Paxful platformunu kullanmaya devam etmeyi düşünmenizi umar.

  • New York, Washington ve West Virginia eyaletlerine kayıtlı bir IP adresine sahip bütün hesaplar ile New York, Washington ve West Virginia eyaletlerine kayıtlı doğrulanmış bir adrese sahip olan bütün hesaplar engellenecektir.
  • Bu durum Paxful’da işlem yapamayacağınız anlamına gelir ancak istediğiniz zaman hesabınıza erişerek tekliflerinizi devre dışı bırakabilir ve fonlarınızı çekebilirsiniz.

USDT Kısıtlamaları

Yasal kısıtlamalar nedeniyle, Texas'ta yaşayan Paxful kullanıcılarının Tether'e (USDT) erişimini kısıtlamak zorundayız. Erişim, 4 Mart 2021 saat 10:00 AM EST itibariyle kısıtlanacaktır. Buna USDT alım, satım, çekme, yatırma ve dönüştürme işlemleri dahildir. 

Diğer sorularınız için lütfen Destekle ile iletişime geçin.

Bu bölümdeki makaleler

Daha fazlasını göster