Bitcoin Satın Alma Widget'i yani Sanal Kiosk

Bitcoin Satın Al Widget'i nedir?
Bitcoin Satın Al Widget'i (yani Sanal Bitcoin Kiosk'u), adım adım işlem özelliği sayesinde kişiler arası bitcoin satın almanızı sağlayan özel bir arayüzdür.
Nasıl çalışır?
Kiosk'u yapılandırdıktan sonra her Paxful kullanıcısı, bu widget'i yapılandırabilir. Kiosk üzerinden bitcoin satın alan her alıcı, tedarikçilerden gelen teklifleri kullanır ve widget'in sahibi genel olarak her satın alım işleminden %2 bonus kazanır.
Farklı yapılandırma seçenekleri nelerdir?
Bu widget, tüm teklifleri, belirli ödeme metodundaki teklifleri veya belirli bir teklifi gösterecek şekilde yapılandırılabilir. Kiosk, bitcoinin alıcıya veya dıştaki herhangi bir harici BTC adresine yatırılmasını sağlayacak şekilde yapılandırılabilir.
Mümkün olan maksimum ve minimum ödeme tutarları nedir?
En az işlem tutarı 10 dolardır (bu tutar diğer para birimleri için geçerlidir). Satın alma hacmi için doğrudan bir sınırlama yoktur, fakat büyük meblağlar için tedarikçi, ek Müşterinizi Tanıyın prosedürleri talep edebilir.
Ne kadar ödeme alacağım, ne sıklıkla ve nasıl?
Kiosk üzerinden yapılan her işlemin toplam tutarının %2’sini siz alırsınız.
Kazançlarımı nasıl takip edebilirim?
Başarıyla tamamlanan her işlemin sonrasında, kazançlarınızı Kiosk Paneli üzerinden takip edebilirsiniz. Her başarılı işlem sonrasında bir e-posta alacaksınız ve Kiosk bakiyeniz artacak.
Ne sıklıkla ödeme alacağım?
Yapılan her işlemden gerçek zamanlı olarak bir ücret alırsınız. Bu ücret doğrudan Kiosk bakiyenize eklenecektir.
Kontrolün ne kadarı bende olacak? Ziyaretçilerimin sitemden ayrılması söz konusu olacak mı?
Kiosk bağlantısı, yeni bir sekmede VEYA veya bir iframe içinde açılacak şekilde yapılandırılabilir. Bağlantıyı, iframe içine gömerek doğrudan sayfanıza ekleyebilirsiniz ve bu sayede ziyaretçileriniz hiçbir zaman sayfanızdan ayrılmaz. Sürecin bir parçası olarak, alıcıların Paxful kullanıcısı olarak kaydolmaları gerekecektir.
Para nasıl ödenir?
Kazançlarınız bitcoin olarak Kiosk hesabınızda saklanır. Bitcoin alıcılarına bir ücret karşılığında Paxful üzerinden bitcoin satarak daha fazla da kazanabilirsiniz!
Ne kadar esnek? Sadece belirli para birimlerine ayarlayabilir miyim?
Başlangıç para birimini belirleyebileceksiniz. Para birimi, siz bir seçim yapmasanız da ziyaretçinin konumuna uygun olarak %99 oranda doğrulukla otomatik olarak belirlenecektir.
Ben bir Paxful tedarikçisiyim, bunu doğrudan web sitem üzerinden tekliflerime yönlendiren bir ödeme seçeneği olarak kullanabilir miyim?
Evet! Paxful ödeme noktası, kanıt olarak teklif kimliğinizi iletmeniz durumunda sadece sizin tekliflerinizi gösterecek şekilde kolayca ayarlanabilir ve sadece özel teklifleriniz gösterilir. Ödeme noktası, temel olarak siteniz için bir emanet eklentisi olarak hizmet verecek ve müşterileriniz hiçbir şekilde web sitenizi terk ettiklerini düşünmeyeceklerdir. Widget'i nasıl düzenleyeceğinizi görmek için geliştirici dokümanlarımıza bakın.
Görünümü ve stili özelleştirebilir miyim?
Paxful widget'i başlatan bağlantının veya düğmenin tüm kontrolü sizdedir. Görünümü ve stili siteniz veya uygulamanızla uyumlu olacak şekilde özelleştirebilirsiniz: metin rengi, arka plan rengi ve Kiosk adı.
Ne kadar para kazanmayı beklemeliyim ve bunu nasıl bilebilirim?
Ne kadar kazanacağınız, sitenizin aldığı ziyaretçi trafiğinin türüne ve ne kadar satın alımın gerçekleşeceğine bağlıdır.
Tedarikçi olarak, Bitcoin Kiosk bağlantımı teklif sayfama veya herhangi başka bir sayfaya ekleyebilir miyim?
Çalışmayacağı için paxful.com/offer/XYZ?affiliate=YOUR_AFF_ID sayfanıza hiçbir şey ekleyemezsiniz. Paxful Bitcoin Kiosk'unun amacı, bitcoin satın almak için Paxful 3 basit adım widget'ini yayarak bitcoinle ilgili farkındalığı artırmaktır. Tekliflerinizden %2 daha fazla para kazanmak istiyorsanız, oranınızı arttırmanız yeterlidir. Kiosk bağlantısı yalnızca https://paxful.com/roots/buy-bitcoin/index URL’lerinde çalışır. Sihirbazı daha fazla özelleştirmek için geliştirici dokümanlarımıza göz atın.
Yeni bir bitcoin startup sahibiyim ve kullanıcılarımın bitcoine ihtiyacı oluyor. Bunu, kullanıcılarımın bitcoin satın alabileceği bir araç olarak kullanabilir miyim?
Kesinlikle! Paxful widget'ı ve Bitcoin Kiosk'u, ilk başlarda diğer yeni bitcoin startuplarının büyük içerik ve uygulamalarından gelir elde etmelerini sağlamak için tasarlanmıştı. Basit bir blogdan, gelişmiş bir uygulamaya veya bitcoin cüzdanına kadar Paxful Bitcoin Satın Alma Widget'ı kullanıcılarınızın bitcoini doğrudan uygulama içinden satın almaları için mükemmel bir yoldur. Ayrıca kullanıcılarınız tarafından yapılan her bitcoin satın alma işleminden de %2 kazanırsınız!

Bu bölümdeki makaleler