USDT Tron

Blok zincirdeki işlem ücretleri pahalı hale gelebilir ve bazen öngörülemeyebilir halde olabilir. Bu ücretlere Ağ ücretleri denir ve bunlar, Paxful'a gitmez, bunlar, fonlarınızın güvende olduğundan emin olmak için blok zincir ağlarına gider.

Şanslıyız ki modern blok zincirlerdeki ücretler, eski blok zincirlerin (Bitcoin ve Ethereum gibi) ücretlerinden daha düşüktür. Paxful, kullanıcılara masraflardan tasarruf etme olanağı sunmak için elinden geleni yapar.

Paxful hangi USDT'yi destekler?

USDT (Tether USD) için Paxful Cüzdanınızdan iki gönderi seçeneğine imkan sunmaktayız: Ethereum (ERC-20 USDT) ve Tron (TRC-20 USDT).

Tron USDT gönderme ile ilgili ücretler nelerdir?

Paxful Cüzdanınızdan Tron bazlı USDT gönderdiğinizde ağ ücreti $0 olur. Ancak Paxful Cüzdan ücretini ödemeniz gerekecektir. Ücretlerimizle ilgili daha fazla bilgi için bu makaleye göz atın.  

Cüzdanım / borsam hangi ağı kabul eder? 

Tipik olarak bunu, cüzdanınızdaki 'Gönderi al' veya 'Yatır' ekranından görebilirsiniz. Ethereum (ERC20) USDT veya Tron (TRC20) USDT seçeneklerini bulun. Tarafınıza bir yatırma adresi verilmişse, bunun Ethereum adresi olduğunu kolayca başlangıcındaki '0x' ile anlayabilir, Tron adreslerini ise başlangıcındaki büyük 'T' ile tanıyabilirsiniz.

Not: Cüzdanınızın/borsanızın USDT transferlerini desteklediğinden emin olun. Lütfen ASLA ICO adreslerine veya USDT kabul etmek üzere tasarlanmamış olan hizmetlere para çekmeyin.

Peki bir başka Paxful kullanıcısına USDT göndermek istersem?

Bir başka Paxful Cüzdanına halen daha bir Paxful kullanıcı adı veya cüzdan adresi kullanarak fonlar gönderebilirsiniz. Dahili gönderiler için herhangi bir ağ ücreti yoktur (her ay 1000 USD kıymetinde ücretsiz dahili gönderi hakkınız olur).

Fonları kendi cüzdanıma çekmek istiyorum, hangi yazılımı kullanmalıyım?

Fonlarınız Paxful Cüzdanında güvendedir, ama USDT'nizi kendi cüzdanınızda tutmak istiyorsanız, masa üstü veya mobil cihazınız için gereken yazılımı buradan bulabilirsiniz:

Ethereum Cüzdanları - https://ethereum.org/en/wallets/ 

Tron Cüzdanları - https://tron.network/wallet 

İşlemim neden gerçekleşmiyor?

Adresi doğru şekilde kopyaladığınızdan emin olun. Adreslerin büyük harf küçük harf duyarlı olduğunu aklınızda bulundurun. Ayrıca adreslerinizin ya Ethereum USDT (‘0x’ ile başlayan) veya Tron USDT (‘T’ ile başlayan) olduğundan emin olun. 

Halen daha sorunlarla karşılaşmanız durumunda, destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu bölümdeki makaleler