Bir İşlem veya Riskten Koruma (stablecoin alarak koruma, hedging) Sorunum Olması Halinde Neler Yapmalıyım?

Paxful'daki eylemlerinizin normalden fazla süre almasının birkaç sebebi olabilir. Bu makalede bu sorunlarla karşılaşmanız durumunda neler yapabileceğiniz hakkında konuşacağız.

Paxful'un Durum Sayfasına Göz Atın

Paxful'da neden sorunlar yaşıyor olabileceğinizi çözümlemenin bir yolu, Paxful Durum Sayfasına göz atmaktır. 

Bu sayfa içerisinde, Paxful üzerindeki hangi alanların halihazırda çalışır durumda olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Paxful ekibinin herhangi bir gecikme bekleyip beklemediğini de görebilirsiniz. Paxful'un spesifik alanları için durum kontrollerimiz de vardır. Durum sayfası içerisindeki alanlara Alım Satım Platformu, Cüzdan, Hesap, Bildirimler, API ve Mobil Uygulamalar dahildir.

Status_Page_KB_Image_1.png

Ayrıca sitenin geçmişte atlattığı vakaları da kontrol edebilirsiniz. Bu, halihazırda soruşturulan, belirlenen veya çözümlenmiş olan herhangi bir sorunun olup olmadığını size bildirecektir.

Status_Page_KB_Image_2.png

İşlem Durumunu Kontrol Edin 

İşleminizin hızlı bir şekilde tamamlanmamış olabileceğinin bir muhtemel sebebi, blok zincirin işleminizi onaylamasının uzun süre alması olabilir. Bu, bellek havuzu(mempool) sıkışıklığı sebebiyle meydana gelebilir. Böylesi bir durumda, Bitcoin işlem durumunu kontrol edebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek suretiyle, işleminiz ve blok zincirde ne durumda olduğu ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Halen daha bir cevabınız yoksa ne yapmalı?

Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra halen daha aradığınız cevabı bulamadıysanız, destek ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca yardım merkezimiz içerisinden Teknik Problemler ve Çözümler sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bu bölümdeki makaleler

Daha fazlasını göster