Ödeme metodları

Paxful'da bitcoin alıp satmanın 300'den fazla yolu var.

İşte en popüler ödeme yöntemlerimizden bazıları:

1. Banka Havalesi ya da Nakit ile Bitcoin Satın Alın

2. PayPal, Skrill, Neteller gibi Çevrimiçi Cüzdanlar ile bitcoin satın alın

3. İTunes hediye kartları ile bitcoin satın alın

4. Amazon hediye kartları ile bitcoin satın al

5. Yerel olarak, elden nakit ödeme karşılığı bitcoin satın alın

6. Ethereum, Litecoin, Ripple vs. gibi altcoin'lerle bitcoin satın al

Buraya tıklayarak, istediğiniz ödeme yollarını arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz bitcoin miktarını, kullanacağınız para birimini ve kullanacağınız ödeme yöntemini girmektir. Aradığınız ödeme yöntemini bulamıyorsanız, her zaman yeni bir yöntem önerebilirsiniz! Bu “Ödeme yönteminiz yok mu?” Diyen bir bağlantı göndermek kadar basit. Yeni bir yöntem önermek için buraya tıklayın ”.

“Bana En İyi Teklifi Ver” düğmesi sizi hemen çevrimiçi bir satıcıya bağlayacaktır. Teklifi kendiniz seçmeyi tercih ediyorsanız, sadece “Ara” düğmesine tıklayın. Tercih ettiğiniz teklifi seçebileceğiniz bir liste görünecektir. (Bitcoin almayla ilgili ipuçları için buraya tıklayın). 

Bitcoin satın alabileceğiniz yöntemlere “ödeme yöntemleri” denir.

Bitcoin satın alabileceğiniz her yol “ödeme yöntemi” olarak adlandırılır. Burada mevcut tüm ödeme yöntemlerinin bir listesini (ve nasıl kullanacağınızı) bulabilirsiniz. Bu liste, piyasadaki Paxful yatırımcılarının her zaman yeni ödeme yöntemleri oluşturması nedeniyle büyümektedir.

Her ödeme yönteminin, bir ticarete başlamadan önce aşina olmanız gereken kendi özellikleri ve risk seviyeleri vardır. Paxful, kişiler arası satın alma sistemini, bitcoin alma işlemlerini kolaylaştırdığı için teşvik ediyor.

Bu bölümdeki makaleler