Komisyon ve Ücretler

Bitcoin satarken  Paxful’un aldığı belirli bir ücret bulunuyor.

Paxful'da, her bir işlem bedeli, alım satım işleminin hangi tarafında olduğunuza bağlıdır, alıcı veya satıcı olmaniza göre değişir.

Örneğin, Paxful alıcılarından hiçbir bedel talep etmez. Her satıcının fiyat teklifini satıcının sayfasında görebilirsiniz, bu nedenle bu ücretler daha önce bitcoin satın alan hiç kimseyi şaşırtmamalıdır.

Paxful'da bitcoin satın alırken, acele etmeyin ve ticaret yapmak üzere olduğunuz kullanıcının teklifini okumak için zaman ayırın. Eğer aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla teklif ya da işlem yoksa, kendinize fiyat tekliflerinin size göre adil olup olmadığını sorun. Paxful'da bitcoin satın alma konusunda daha fazla ipucu için burayı tıklayın.

Paxful’da alıcılardan herhangi bir ücret talep edilmediği gibi, cüzdan ücreti de yoktur.

Paxful ile ilgili en harika şeylerden biri, her kullanıcının kayıt olduktan sonra ücretsiz bir cüzdanı olmasıdır, bu sayede bir hesap oluşturduktan sonra hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.
Satıcı olmanız durumunda, Paxful tüm işlemlerde % 1 ücret talep eder. Şirket her işlemin yalnızca % 1'ini aldığı için gayet adil bir anlaşma. Bu bedele emanet ücreti denir.

Özellikle iTunes hediye kartı işlemleri için emanet ücreti% 5'e yükseldi.

Madenci ücreti şu anda 0.0005 bitcoin seviyesinde.

Paxful'un uyguladığı tüm ücretler bunlardan ibarettir.

Bu bölümdeki makaleler