Paxful'da Bir Hesap Oluşturmak

Paxful yolculuğunuz basit bir kararla başlar: hesap oluşturup oluşturmamaya karar vermek. Kripto para ve finansal özgürlük dünyasına adım atmaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, bir sonraki adım Paxful hesabınızı oluşturmaktır. Hesabınızı oluşturmak kolay ve son derece kullanıcı dostudur. Kayıt olduğunuzda, Paxful’daki işlemlerinizden kazanacağınız kripto paraları saklamak için ücretsiz bir cüzdana da sahip olursunuz. 

İşte hesabınızı oluştururken size yol gösterecek Paxful okulu eğitim videosu:

Yeni bir Paxful hesabı oluşturmak için:

1. Bir web tarayıcısını açın ve Paxful web sayfasına gidin: https://www.paxful.com.

2. Ana sayfanın sağ üst köşesindeki Kaydol seçeneğine tıklayın.
Register.png

3. Hesabınızı telefon numaranızla mı yoksa e-posta adresiyle mi oluşturacağınızı seçin ve bir şifre oluşturun.

Register_account_with_phone_number.png

Not: 

  • Paxful'da bir kullanıcı adı oluştururken, size otomatik olarak bir kullanıcı adı atanacaktır ama bunu daha sonra değiştirebilirsiniz. 
  • Bir başka Paxful kullanıcısından almış olduğunuz tavsiye kodunu kaydetmek için Tavsiye kodum var seçeneğine tıklayın.

4. Buradan telefonunuzu veya e-posta adresinizi doğrulayın (hesabınızı oluşturmak için hangisini kullanmayı seçerseniz).

Uyarı: Hizmet Koşullarımızı, Satış Ortaklığı Programı Hizmet Koşullarımızı ve Gizlilik Bildirimimizi okuyun. Devam ederek Paxful Hizmet Koşullarını otomatik olarak kabul etmiş olursunuz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra, platformumuzda daha fazla işlem yapabilme fırsatına sahip olabilmek için telefonunuzu veya e-posta adresinizi (hangisini kullanarak kayıt yaptırdıysanız) ve kimliğinizi doğrulamanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir başka sorunuz varsa, Yardım Merkezini keşfedebilir, web sitemizdeki Contact Us(Bizimle İletişime Geçin) yoluyla bize ulaşabilir veya Facebook, Twitter veya Instagram üzerinden bize mesaj gönderebilirsiniz.

Bu bölümdeki makaleler

Daha fazlasını göster