Karanlık Tema Nasıl Etkinleştirilir?

Masaüstü veya web görünümü

Karanlık tema, Paxful'daki görsellere heyecan verici bir eklemedir. Hesabınızda karanlık modu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için:

  1. paxful.com'da herhangi bir sayfa açın.
  2. Sayfanın alt bilgi bölümüne kadar inin. Karanlık tema düğmesini bulun ve cihazınızda onu açmak veya kapamak için üzerine basın.

Paxful mobil uygulamamda karanlık modu etkinleştirebilir miyim?

iOS

Karanlık mod tüm iOS cihazlarında desteklenir. Ancak, temayı doğrudan uygulamada etkinleştirmek mümkün değildir. Kendi iOS cihazınızda, cihaz ayarlarından karanlık modu etkinleştirirseniz, Paxful iOS uygulaması otomatik olarak karanlık moda geçer. Bu tema, sadece uygulamanın kendi sayfaları için geçerlidir. iOS cihazınızdaki bir tarayıcıdan görüntülenen Satın Al veya Sat sayfaları gibi web sayfalarında karanlık temayı etkinleştirmek için, yukarıda belirtilen şekilde, masaüstü sürüm için izleyeceğiniz adımların aynısını izleyin.

Android

Maalesef, henüz Paxful Android için karanlık tema mevcut değildir. Ancak, Android cihazınızdaki bir tarayıcıdan görüntülenen Satın Al veya Sat sayfaları gibi web sayfalarında karanlık temayı etkinleştirmek için masaüstü sürüm için izleyeceğiniz adımların aynısını izleyin.Bu bölümdeki makaleler

Daha fazlasını göster