Teklif

Paxful'da teklifler, iki türe ayrılmış spesifik işlem teklifleridir: Alış teklifleri ve Satış teklifleri. Bu tekliflerde sabit para birimi kurları (USD, Euro, vb.), kripto para kur oranları ve pek çok farklı ödeme yöntemi dahil olmak üzere farklı teklif seçenekleri mevcuttur. 

Alış teklifi: Bunlar, farklı bir ödeme yöntemi (örn. hediye kartları, sabit para birimleri) karşılığında kripto para satın almak isteyen kullanıcılar tarafından oluşturulan tekliflerdir. Ödeme yöntemleri, kullanıcı tarafından bu anda belirlenir. Kullanıcılar, alış tekliflerini burada bulabilirler.

Satış teklifi:  Bunlar, teklifte belirtilen bir ödeme yöntemi karşılığında kripto para satmaya çalışan kullanıcılar tarafından oluşturulan işlem teklifleridir. Kullanıcılar, satış tekliflerini burada bulabilirler.

Kimler teklif oluşturabilir?

Teklif, herhangi bir kullanıcı tarafından oluşturulabilir. Bazı tekliflerin Paxful cüzdanınızda asgari bir bakiye tutmak anlamına gelen bir teminat tutma veya KYC tamamalama gerektirdiğini belirtmekte fayda vardır.

Neden bir teklif oluştururum?

Mevcut teklifleri arayarak Paxful'da işlem yapabilirsiniz. Ancak bu durumda, diğer kullanıcıların koşullarına tabi olursunuz. Kendi teklifinizi oluşturmak, kendi şartlarınızı belirleme, işlem ortağının yerine getirmesi gereken koşulları belirleme ve işlem akışı oluşturma seçeneklerini kullanımınıza sunar.

 

Bu bölümdeki makaleler

Daha fazlasını göster