Panel

Paxful paneliniz, kripto para işlemleri için ihtiyaç duyacağınız her şeyi bulabileceğiniz ama merkezdir. Panel, ihtiyacınız olan tüm bilgilere erişmeniz için kişiselleştirilmiş bir araçtır. Paxful web sitesinde 4 farklı türde panel bulunmaktadır: Klasik, Tedarikçi, Üye İş Yeri ve Satış Ortaklığı.

Klasik Panel: Burası, aktif işlemlerinizi ve kripto para alıp satmak için kısa yollarınızı görebileceğiniz varsayılan panelinizdir. Bu panelden ayrıca teklif oluşturabilir, tekliflerinizi düzenleyebilir, geçmiş işlemlerinizi görüntüleyebilir ve satış ortaklarınızın ve hesap aktivitelerinizin genel durumunu görüntüleyebilirsiniz. 

Classic_Dashboard_Glossary.png


Tedarikçi Paneli: Bu panelde aktif işlemlerinizi görüntüleyebilir, satış ortaklarınızın, satış grafiklerinizin, teklif istatistiklerinizin, özellik taleplerinizin ve iptal edilen işlem inceleme sonuçlarınızın genel durumunu görüntüleyebilirsiniz.  Buradan teklifler oluşturup düzenleyebilirsiniz.

Vendor_Dashboard_Glossary.png

Üye İş Yeri Paneli: Bu panel, sadece "Paxful İle Öde" özelliğini kullanan kullanıcılar için geçerlidir. Üye İş Yeri Paneli, üye iş yerlerinin son 28 gündeki satışlarını görebilecekleri yerdir.

image.png


Satış Ortaklığı Paneli:
Bu, satış ortaklarınızı ve Paxful Satış Ortaklığı Programı'ndan gelen satış ortaklığı komisyonlarınızı takip edebileceğiniz paneldir. Çevre ağınızla paylaşabileceğiniz satış ortaklığı bağlantınızı bu panelde bulabilirsiniz. Satış ortaklığı panelindeki 'Kimlik izleme' bölümünden, benzersiz ve izlenebilir bağlantılar oluşturabilirsiniz.

Affiliate_Dashboard_Glossary.png

 

 

Bu bölümdeki makaleler

Daha fazlasını göster