Mobil Uygulama: Sorunlar ve Çözümler

Temel Sorun Giderme İçin Adımlar Nelerdir?
Şunu yapmak, Paxful uygulaması ile ilgili muhtemel sorunların büyük bir kısmı için bir çözüm teşkil etmektedir:
  • Uygulamanızı kapatıp tekrar açın.
  • İnternet'e bağlı olduğunuzdan emin olun (doğrulamak için bir hız testi gerçekleştirin). 
  • Uygulamanın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun. Lütfen uygulamayı Google Play Store içerisinden veya App Store içerisinden açın ve varsa güncellemeleri yükleyin.
Parmak İzi Nasıl Ayarlanır?
Parmak izi, Güvenlik bölümündeki Hesap sekmesinden etkinleştirilebilir:
  • Öncelikle, cihazdan iOS parmak izi seçeneği etkinleştirilmelidir. Parmak izi tanıma özelliği 3 defadan fazla başarısız olursa - bir pin kodu girmeniz gerekecektir.
  • Android cihazlar parmak izi seçeneğini desteklemeli ve cihaz ayarlarından etkinleştirilmelidir. Standart olarak deneme girişimi için sınırlama yoktur. Parmak izi taraması çalışmıyorsa, pencereyi kapatın ve bunun yerine bir pin kodu kullanın.
Oturum Açma Sorunu Nasıl Çözülür?
Oturum açma sorunları:
  • Şifreyi görmek için her şifre alanında bir seçenek vardır. Lütfen şifreyi doğru olarak girip girmediğinizi kontrol edin.
  • Bazı sorunlar, uygulamanın daha eski bir sürümünü kullanmanız nedeniyle olabilir. Sistem, zaman zaman sizi uygulamanın en son sürümüne güncellemeye zorlar, ancak bu yine de sorunun %100 çözülmesini sağlamaz. Lütfen uygulamayı Google Play Store'da veya Appstore'da açın ve en son sürümü indirin.
  • Kullandığımız Antibot çözümleri, cihazda, ağda, bölgede vb. şüpheli bir etkinlik tespit ederse kullanıcıları engelleyebilir. Önceki tüm adımları takip ettiyseniz, lütfen spesifik durumunuzu incelememiz için bizimle iletişime geçin.
Kimlik Doğrulaması İle İlgili Problemler Nasıl Çözülür?
Cihaz kameranıza erişime izin verdiğinizden emin olun. Muhtemel doğrulama sorunları ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
2 Adımlı Doğrulama Sorunları Nasıl Çözülür?
2 adımlı doğrulama ile ilgili sorunların muhtemel çözümleri ile ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.
Destek İle Nasıl Mı İletişime Geçebilirsiniz?
Temel sorun giderme adımlarımızı takip etmenizin sonucu başarılı olmadıysa, destek ekibimizle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin.

Bu bölümdeki makaleler