Paxful Cüzdanım Güvenli Midir?

Piyasadaki en güvenli ve yüksek teknoloji hizmetlerden biri olan BitGo'yu cüzdan servis sağlayıcısı olarak kullanıyoruz. Buna ek olarak, Paxful hesabınızda fonlarınızı korumak için tüm imkanları da size sağlıyoruz. Ancak, Paxful cüzdanınızdaki genel güvenlik seviyesi, sizin kararlarınıza bağlıdır.

Sunucularımızın en sıkı uyumluluk gerekliliklerini karşılamasının yanı sıra ve hesabınıza her giriş yaptığınızda ve Bitcoin göndereceğinizde iki adımlı kimlik doğrulama ek bir güvenlik katmanı olarak etkinleştirilebileceğinden oldukça güvenliyiz. Google Authenticator, Authy ve SMS tabanlı iki adımlı doğrulamayı destekliyoruz. Tüm bahsedilen güvenlik önlemlerini sunmamıza rağmen, güçlü bir şifre belirlemek, onu güvenli şekilde saklamak ve hesabınız ve işlemleriniz için iki adımlı güvenliği etkinleştirmeyi tercih etmek sizin seçiminize bağlıdır.

Güvenlik konusunu ele alırken şunu da belirtmeliyiz ki, kimlik hırsızlığı sitelerine dikkat etmelisiniz. Herhangi bir hesap detayını veya diğer hassas bilgileri girerken her zaman https://paxful.com/ sitesinde olduğunuzdan emin olun. Hiçbir zaman hesap bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayın. Paxful destek, HİÇBİR ZAMAN sizden hesap şifrenizi veya tek kullanımlık şifrenizi talep etmez. Paxful’un herhangi bir Skype veya telefon desteği olmadığını lütfen unutmayın. Paxful'un kimlik hırsızlığı yapan tüm sitelerle başa çıkmasının mümkün olmaması nedeniyle, bir kullanıcı olarak uyanık olmalı ve kendinizi dolandırıcılardan nasıl koruyacağınızı öğrenmelisiniz. 

Güvenlik kılavuzumuzda cüzdanınızı nasıl koruyabileceğinize dair daha fazla bilgi alın. 

Bu bölümdeki makaleler

Daha fazlasını göster