Destekle iletişim

Paxful, 7/24 hizmet sunan en iyi müşteri desteği ekiplerinden birine sahiptir.

Destek ekibimize ulaşmanın en hızlı yolu canlı sohbettir. Canlı sohbeti etkinleştirmek için tek yapmanız gereken ekranın sağ altındaki sohbet düğmesine tıklamaktır.

   

Destek ekibimize istediğiniz zaman mesaj gönderebilirsiniz. Talebiniz neticesinde bir moderatör sizinle iletişime geçecektir. Destek ekibi personellerimiz aynı anda farklı müşterilere hizmet verebilecekleri için lütfen sabırlı olun, talebiniz en kısa sürede işleme koyulacaktır.

Deste ekibimizle iletişime geçmenin bir başka yolu da e-postadır. Destek ekibi e-posta adresi: [email protected]. Paxful destek ekibinden olduğunu iddia eden ve bu e-postayı kullanmayan kişilere YANIT VERMEYİN.

Lütfen dikkat: Paxful destek ekibi asla [email protected] adresinin veya canlı sohbetin haricinde sizinle iletişim kurmaz. Lütfen Paxful destek ekibinin hiçbir şekilde sizden şifrenizi istemeyeceğini unutmayın. Paxful destek ekibi gibi davranan hiç kimseye asla kişisel bilgilerinizi ve hesap ayrıntılarınızı vermeyin ve bitcoin göndermeyin. Paxful desteği, sizinle iletişim kurmak için asla kişisel bir Paxful hesabı kullanmaz.

Size verdiğimiz tüm tavsiyelere uyduğunuz takdirde, müşteri destek ekibimizin bir üyesi size yardımcı olacaktır. 

Bu bölümdeki makaleler