Paxful nedir?

Paxful alanında lider, kişiler arası bitcoin ticareti için kurulmuş bir finans platformudur.

2014'te Ray Youssef ve Artur Schaback, daha sonra Paxful olarak yeniden adlandırılan EasyBitz'i kurdu. Bunu oluştururken akıllarında tek bir hedef vardı: Bitcoin'i işletmelerden satıcılara kadar herkes için kolaylaştırmak.

Finans dünyasında bir çok sorun, özellikle parayı kazanma ve transferi konuları ile ilgilidir. Dünya çapında para göndermek hiçbir şekilde hızlı ya da ucuz değildir. Paxful bunu değiştirdi.

Paxful, alıcıların ve satıcıların biraraya geldiği kişiler arası piyasada önde gelen bir bitcoin platformudur. Paxful'da 300'den fazla ödeme yöntemi sunuluyor olması, size uygun teklifler bulmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır.Biz, paralarının tüm kontrolünün tamamen kullanıcılarda olmasını sağlıyoruz.Emanet sistemimiz ve özel 7/24 müşteri desteğimizle birlikte, riski nasıl en aza indirebileceğinizi ve hesabınızı nasıl güvence altına alacağınızı biliyorsanız Paxful çok güvenli bir platformdur. Kaydolmayı takiben, Paxful kullanıcılarına ÜCRETSiZ cüzdan verir.

Paxful`un kişiler arası sistemi sınırları ve sınırlamaları kaldırıyor. Paxful hesabınızı kendi finansal pasaportunuz olarak düşünebilirsiniz. Hesabınızla, dünyanın herhangi yerinden para gönderebilir ve bir şeyler satın alabilirsiniz. Ortaklık programımızla kendinize bir iş kurun.

Platformumuzun 2 milyonun üzerinde kullanıcısı var ve artmaya devam ediyor. Bu kullanıcılar için Paxful'da işlem yapmayı çok daha kolay ve zahmetsiz hale getirebilir.

Paxful. Money Your Way!

Bugün kendi Paxful hesabınızı oluşturun!

Bu bölümdeki makaleler