Paxful nedir?

Paxful, kripto para ticareti için önemli bir kişiler arası finans platformudur.

2014 yılında Ray Youssef ve Artur Schaback, daha sonra Latincede "barış" anlamına gelen Paxful ismini alan EasyBitz'i kurdu. Bu platformu yaratırken akıllarında tek bir amaç vardı: Bitcoin alım satımını işletmelerden üye işyerlerine kadar herkes için kolaylaştırmak.

Dünyadaki büyük sorunların bir çoğu, özellikle para kazanma ve paranın transferi konuları etrafında dönmektedir. Tüm dünyada para transferi hızlı ya da ucuz değildir ama Paxful bunu değiştirdi.

Paxful, alıcıların ve satıcıların ticaret yapmak amacıyla iletişime geçtikleri önemli bir kişiler arası kripto para platformudur. 300'den fazla ödeme yöntemi sunan Paxful, uygun teklifleri bulmayı inanılmaz derecede kolaylaştırmaktadır. Kullanıcılara kendi paraları üzerinde tam kontrol imkânı sunuyoruz. Emanet sistemimiz ve özel 7/24 müşteri desteğimiz sayesinde Paxful, riskleri nasıl en aza indireceğinizi ve hesabınızı nasıl güvenceye alacağınızı biliyorsanız çok güvenlidir. Kaydolduktan hemen sonra, Paxful kullanıcılarına ÜCRETSİZ cüzdan verilir.

Kişiler arası Paxful sistemi, hudutları ve limitleri kaldırıyor. Paxful hesabınızı size özel finansal pasaportunuz olarak düşünebilirsiniz. Hesabınız sayesinde dünyanın dört bir yanından para gönderebilir ve istediğinizi satın alabilirsiniz. Satış Ortaklığı Programımızla kendi işinizi kurun.

4,8 milyondan fazla kullanıcısı olan topluluğumuz büyümeye devam ediyor. Bu yüksek sayıda kullanıcı sebebiyle Paxful'da alım satım yapmak çok kolay ve zahmetsiz bir hale gelebilmektedir.

İşte bu Paxful! Para kazanmaya başlayın!

Hemen size özel Paxful hesabınızı oluşturun!

Bu bölümdeki makaleler